Arama:

Değerli Hemşerilerim;

 

              31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

              Belediye Başkanı olmadan önce de Yeşilova’yı düşünen, ilçemizin yararına olan çalışmalar içinde yer alan, siz dostlarımızın sevinci ile sevinen, üzüntüsü ile kederlenen bir kardeşiniz olarak, bu kutsal göreve seçilmem ile doğduğum ve yaşadığım bu güzel ilçeye olan hizmet sevdam kat kat daha artmıştır.

              Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, sizlerden aldığımız destekle, işimiz hizmet olacaktır.

              İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. İşçinin, köylünün, memurun, kadınımızın, gencimizin, engelli vatandaşlarımızın ve en önemlisi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yani toplumun her kesiminin insanca yaşam mücadelesinin her zaman yanındayız.

              Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, hesap verebilen, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, etkin, verimli, vatandaş odaklı yaşam kalitesi yüksek modern bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir.

              Sizlerden aldığımız güç ve azimle, Ata’mızın bize gösterdiği hedef doğrultusunda, Cumhuriyetimizin değerlerine bağlı kalarak, ilerlemeye; yeni projeler üreterek, halkımızın güvenini boşa çıkartmadan, hizmet vermeye devam edeceğiz.

               Sevgi ve saygılarımla

 

MÜMTAZ ŞENEL

Yeşilova Belediye Başkanı